Witamy Cię na stronie Stolarstwa Walczak.Jesteśmy rodzinną firmą powstałą w 1980 roku. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz ciągłemu rozwijaniu zakresu działalności możemy zaoferować Tobie, produkty do wyposażenia oraz wykończenia Twojego domu czy mieszkania. Zajmujemy się produkcją okien, schodów, drzwi oraz współpracując z renomowanymi firmami z Polski i Europy sprzedajmy wysokiej jakości podłogi oraz bramy. Aby zapewnić kompleksowe usługi w sklepach znajdziesz także wszystkie elementy potrzebne do montażu i wykończenia.

Nasi fachowcy w sieci salonów sprzedaży doradzą i podpowiedzą Ci jakie produkty wybrać, a w razie potrzeby pomogą przy montażu czy instalacji. Nie marnuj czasu i nie zastanawiaj się z czego powinieneś skorzystać. Jesteśmy po to, aby pomagać, a dzięki temu, że znamy się na tym co robimy, nasze rady będą jak najbardziej przydatne.

Zapraszamy do salonu sprzedaży przy ulicy Opolskiej 27 oraz do sklepu Dekorator przy ulicy Strzelnej 8b.

Wybierz już dziś pewność i niezawodność na długie lata. Skorzystaj z naszej oferty.

Znamy się na tym co robimy.

Zapewniamy:
  • dojazd
  • pomiar
  • dowóz
  • montaż
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo
i satysfakcję z zakupionych u nas produktów.

Jesteśmy po to, aby pomagać.
Pomocnicy w naszych sklepach pomogą Ci
wybrać najlepsze produkty, z których będziesz korzystać przez długie lata.
    Już niedługo uruchomimy dla Państwa dział poświęcony pracom w domu. W szybki i prosty sposób opiszemy jak naprawić zepsuty zamek czy jak zamontować drzwi.

    Zapraszamy wkrótce!