Witamy serdecznie na stronie Stolarstwo Walczak.Zajmujemy się produkcją mebli sklepowych oraz stolarki budowlanej. Dzięki ponad 20 letniemu doświadczeniu w produkcji mebli, wykwalifikowanej kadrze pracowniczej oraz stosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu. Produkujemy regały wystawnicze w ponad 40 wzorach, które dzięki przemyślanej i solidnej konstrukcji znakomicie sprawdzą się w każdym sklepie czy markecie. Używamy najlepszych materiałów (produkujemy meble z buku i sosny), posiadamy bogaty park maszynowy co pozwala nam oferować swoje usługi na rynku nie tylko polskim, ale także europejskim. Posiadamy grono ponad 3000 zadowolonych klientów, którzy rozwijając się dzięki naszym produktom wielokrotnie do nas wracają.

Dbamy o każdy szczegół.

Dzięki estetycznemu wykończeniu, nasze produkty nie tylko będą służyć Twoim klientom, ale także sprawią, że Twój sklep czy market będzie wyglądać atrakcyjnie.

Tworzymy na bazie sugestii oraz uwag naszych klientów. Wiemy, że nasze produkty cieszą się dużym zadowoleniem. Staramy się ciągle Was zaskakiwać. Rozwijamy się dynamicznie, dzięki czemu poziom zadowolenia naszych klientów z roku na rok wzrasta.

Wybierz niezawodność, najlepszą jakość oraz prestiż. Nasza bogata oferta zaspokoi najbardziej wymagających klientów. Wybierz Stolarstwo Walczak już dziś.
Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo
i satysfakcję z zakupionych u nas produktów.

Na uwagę zasługuje również ich wykonanie -
estetyka i dbałość o każdy detal powoduje,
że meble nie tylko służą klientom
ale sprawiają że sklep wygląda atrakcyjnie.
Jeżeli potrzebujesz nietypowe meble,
skontaktuj się z nami. Jesteśmy otwarci
na wszelkie nowe zlecenia.